Posljednji članci

RK Bosna 2 - RK Sana 7

RK Bosna 2 nakon preokreta do trijumfa nad RK Sana 7

U utakmici 12. kola Prve lige FBiH - grupa Sjever, naši mladi rukometaši koji nastupaju za RK Bosna 2 slavili su nad ekipom RK Sana 7 rezultatom 32:17 (poluvrijeme 8:8).
RK Lukavac - RK Bosna 2

RK Bosna 2 slavio u Lukavcu za treću pobjedu u nizu

U okviru 10. kola Prve lige FBiH - grupa Sjever, mladi rukometaši našeg kluba koji nastupaju za drugi tim ostvarili su pobjedu nad RK Lukavac rezultatom 44:36  (poluvrijeme 18:17 u korist RK Bosna 2).
RK Rudar Banovići - RK Bosna 2

RK Bosna 2 bolji od RK Kakanj u komšijskom derbiju

Danas je slavio i naš drugi tim u utakmici protiv RK Kakanj rezultatom 33:30 (poluvrijeme 18:19) te tako zabilježio petu pobjedu u sezoni u okviru Prve lige FBiH - grupa Sjever.
RK Bosna - RK Kakanj

I nedjelja u znaku rukometa: RK Bosna 2 protiv Kaknja, omladinci protiv RK Vogošća

I dok prvi tim čeka zahtjevno gostovanje ekipi RK Derventa, naš drugi tim u Visokom dočekuje komšije iz Kaknja, dok omladinci igraju sa selekcijama RK Vogošća.
RK Bosna TS - RK Bosna 2 Visoko

U duelu dvije Bosne u Tešnju, puno bolja opet visočka!

U okviru 8. kola Prve lige FBiH - grupa Sjever za rukometaše, naši mladi momci su sa gostovanja još jednom donijeli pobjedu. RK Bosna 2 je ovaj put bio bolji od RK Bosna-TS Tešanj te slavio rezultatom 34:30.
RK Bosna 2 Visoko - RK Čelik Zenica

Čelik opravdao ulogu favorita i slavio protiv RK Bosna 2 u Visokom

U 7. kolu Prve lige FBiH za rukometaše (grupa Sjever) RK Čelik Zenica je opravdao ulogu favorita te u Visokom slavio protiv drugog tima našeg kluba rezultatom 36:26 (poluvrijeme 16:16).
RK Bosna Visoko

Najava utakmica omladinskih selekcija koje se igraju u nedjelju

Nakon seniorskog tima koji svoju utakmicu protiv RK Sloga Doboj igra u subotu, na teren će i naše omladinske selekcije u nedjelju.
RK Krajina - RK Bosna 2

RK Bosna 2 u Cazinu savladao domaću Krajinu

Nakon pobjede nad rukometašima RK Gradačac u prošlom kolu, naši mladi rukometaši koji nastupaju za RK Bosna 2 večeras u Cazinu su savladali i RK Krajina rezultatom 35:32 (prvo poluvrijeme 18:17 u korist Bosne) te tako ostvarili treću pobjedu u ovoj sezoni.
RK Bosna 2 - RK Gradačac

Mladi rukometaši RK Bosna 2 ostvarili drugu pobjedu u sezoni

Seriju od dva uzastopna poraza naši mladi rukometaši prekinuli su večeras u Visokom pobjedom nad RK Gradač rezultatom 30:29 (poluvrijeme 18:14).

Najava utakmice: RK Bosna 2 – RK Gradačac

Utakmica RK Bosna 2 - RK Gradačac igra se u subotu, 20. oktobra, od 17:30 sati u KSC Mladost Visoko.