Posljednji članci

RK Bosna - RK Gračanica

Najava revanš utakmice četvrtfinala Kupa BiH: RK Gračanica – RK Bosna Centrotrans

U srijedu, 25. aprila od 20 sati, u Gračanici se igra revanš utakmica četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine za rukometaše, između RK Gračanica i RK Bosna Centrotrans Visoko.
RK Maglaj - RK Bosna

Težak poraz rukometaša Bosne u Maglaju

Nakon šokantnog poraza protiv Borca u Visokom, naši rukometaši ubjedljivo su poraženi na gostovanju u Maglaju, gdje je domaći tim slavio rezultatom 28:16, poluvrijeme 13:7.
RK Bosna - RK Borac

Bosna u Visokom doživjela prvi poraz ove sezone

Rukometaši visočke Bosne večeras u Visokom doživjeli su prvi poraz u okviru službene utakmice od početka sezone. U okviru 21. kola, bolji od naših rukometaša bili su rukometaši Borca iz Banja Luke koji su nakon nevjerovatnog preokreta u drugom poluvremenu slavili rezultatom 26:23 (poluvrijeme 17:8 u korist Bosne).
Mirza Kapić

Mirza Kapić: Protiv Borca nastaviti seriju bez poraza

Derbi 21. kola Premijer lige za rukometaše igrat će se u Visokom, gdje će, u vanrednom terminu cijelog kola, Bosna Centrotrans dočekati aktuelnog šampiona naše zemlje banjalučki Borac m:tel.
Adnan Delić sa trenerima i igračima

Intervju Adnan Delić: Želimo klub na koji će svi biti ponosni

Novi Upravni odbor na čelu sa Delićem odmah se uhvatio posla i krenuo sa stvaranjem ekipe, koja se neće boriti za opstanak i koja će se vratiti u vrh bh. rukomet.
RK Borac Banja Luka - RK Bosna Visoko

Najava utakmice: RK Bosna Centrotrans – Borac Mtel

Žestok prvenstveni tempo sa utakmicama srijedom i petkom nastavlja se i naredne sedmice, kada naši rukometaši u okviru 21. kola Premijer lige za rukometaše dočekuju aktuelnog prvaka, ekipu RK Borac Mtel iz Banja Luke.
RK Derventa - RK Bosna zaigravanje

Bosna na krilima Grče i Harmandića se vraća neporažena iz Dervente

U prvoj utakmici 20. kola Premijer lige za rukometaše, naša ekipa odigrala je neriješeno u gostima sa RK Derventa 22:22 (poluvrijeme 14:10 u korist RK Derventa).
RK Bosna - RK Derventa

Najava utakmice: RK Derventa – RK Bosna

Nakon prvih utakmica četvrtfinala Kupa odigranih u srijedu, već u petak nastavlja se Premijer liga Bosne i Hercegovine za rukometaše, a u okviru 20. kola naši rukometaši gostuju u Derventi.
Rukometni savez BiH

Saopštenje Upravnog odbora RK Bosna Centrotrans

Osjećamo odgovornost prema sebi, ekipi i našim navijačima, da se nakon meča četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine i pobjede od 25:23 protiv Gračanice, oglasimo ovim saopštenjem, jer neke stvari se ne smiju prešućivati. Ovaj put je u pitanju visočka Bosna, a sutra ko zna.
Kup: RK Bosna - RK Gračanica

Bosna savladala Gračanicu u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH

Naši rukometaši su večeras u okviru prve utakmice četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine u Visokom savladali ekipu RK Gračanica rezultatom 25:23 (poluvrijeme 10:12).