Posljednji članci

RK Borac - RK Bosna

Borac bolji od Bosne u Banja Luci

Rukometaši Borca nanijeli su treći ovosezonski poraž našim rukometašima te u Banja Luci slavili rezultatom 28:23 (poluvrijeme 14:13).
Adnan Balta

Adnan Balta: Cilj smo ostvarili, idemo se nadigravati s Borcem

Rukometaši visočke Bosne su došli na korak od titule jesenjeg šampiona u Premijer ligi BiH.
RK Borac Banja Luka - RK Bosna Visoko

Najava derbi utakmice 13. kola PL BiH: RK Borac – RK Bosna

Jesenji dio šampionata naši rukometaši završavaju utakmicom protiv starih sportskih rivala iz Banja Luke, ekipe RK Borac Mtel.
RK Bosna Visoko - RK Lokomotiva Brčko

Bosna nakon preokreta do trijumfa nad Lokomotivom

Rukometaši visočke Bosne večeras u Visokom ostvarili su desetu pobjedu u sezoni savladavši RK Lokomotiva iz Brčkog rezultatom 26:21 (poluvrijeme 12:13).
video

Edhem Sirčo za Source.ba: Želimo ponovo igrati evropska takmičenja, potrebna nam je dodatna podrška...

U drugom dijelu sezone očekujem da dvorana u Visokom bude puna na svakoj utakmici, poručio je Sirćo.
Mirza Mimić

Mirza Mimić: Uz pune tribine do pobjede protiv Lokomotive

Pobjedom u Vogošći u zaostalom meču 9. kola sa 30:27, rukometaši visočke Bosne su se nakon četiri vratili na prvo mjesto na tabeli Premijer lige BiH.
RK Bosna - RK Lokomotiva

Najava utakmice 12. kola: RK Bosna Visoko – RK Lokomotiva Brčko

Nakon velike pobjede u gostima nad RK Vogošća, naši rukometaši okreću se utakmici 12. kola Premijer lige protiv RK Lokomotiva iz Brčkog, koja je zakazana za subotu, 15. decembar, od 18 sati u KSC Mladost Visoko.
RK Vogošća - RK Bosna

Bosna slavila u Vogošći za povratak na vrh tabele

Nošeni sjajnom podrškom svojih navijača, visočki rukometaši su večeras u Vogošći savladali domaći tim rezultatom 30:27 (poluvrijeme 13:12) te na taj način se vratili na vrh Premijer lige!
Mirnes Grčo

Mirnes Grčo: Vogošći uloga favorita, ali neće im biti lako

Ponajbolji rukometaš Visočana ove sezone je golman Mirnes Grčo, koji je sa sjajnom formom nastavio i ove sezone. On se prvo osvrnuo na meč sa Gračanicom.
RK Bosna - RK Vogošća

Najava derbi utakmice: RK Vogošća – RK Bosna

U srijedu, 12. decembra, RK Vogošća i RK Bosna u Vogošći će odigrati zaostalu utakmicu 9. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.