Posljednji članci

Edhem Sirćo

Edhem Sirćo na klupi RK Bosna i naredne sezone

Nakon polusezone kao v. d. trenera, te osvojenog 6. mjesta u Premijer ligi BiH i plasmana u finale Kupa BiH, Upravni odbor RK Bosna Centrotrans je donio odluku da će Edhem Sirćo predvoditi ekipu i naredne sezone.
Finalisti Kup BiH sezona 2017/18

Borac pobjedom nad Bosnom osvojio novi trofej Kupa Bosne i Hercegovine

Proteklog vikenda u Banja Luci je održano Final 4 takmičenja Kupa Bosne i Hercegovine za rukometaše tokom kojeg su odigrane ukupno 3 utakmice, a na kraju trofej Kupa pripao je domaćinima iz Banja Luke.
RK Bosna Centrotrans - omladinske selekcije

Tri selekcije mladih rukometaša izborile plasman na državno prvenstvo, godišta 2004. idu u baraž

U nedjelju su utakmicama protiv vršnjaka iz RK Vogošća PH u okviru Omladinske lige - grupa Jug naši mladi rukometaši završili prvi dio svoje sezone te uz 4 ostvarene pobjede osvojili prva mjesta u svojim grupama (godišta 2000, 2002 i 2006) i 3 direktna plasmana na državno prvenstvo, dok je selekcija godišta 2004. izborila baraž te bi narednog vikenda u Visokom trebala odmjeriti snage sa vršnjacima iz Gračanice.
RK Konjuh - RK Bosna

Bosna protiv Konjuha u polufinalu Kupa Bosne i Hercegovine

Danas je u Banja Luci izvršeno izvlačenje parova polufinala Kupa Bosne i Hercegovine u kojem će se sastati RK Bosna Centrotrans Visoko i RK Konjuh Živinice te RK Borac Mtel i RK Zrinjski Mostar.
RK Bosna - RK Konjuh 4. oktobar 2017

RK Bosna Centrotrans Visoko putuje na završnicu Kupa u Banja Luku

Pojavit ćemo se u Banjoj Luci, boriti od prve do posljednje minute, a nadamo se da će se čelnici RSBiH udostojiti i pojaviti na završnici Kupa, te na taj način možda nam uživo odgovoriti na naša pitanja.
RK Kakanj - RK Bosna

Bosna ubjedljivom pobjedom u Kaknju okončala sezonu

Naši rukometaši pobjedom nad ekipom RK Kakanj, rezultatom 44:34 (poluvrijeme 23:11), okončali su ovu sezonu Premijer lige te sezonu završili na 6. mjestu prvenstvene tabele.
RK Bosna - RK Kakanj

Najava utakmice: RK Kakanj – RK Bosna Centrotrans

Naši rukometaši svoju posljednju prvenstvenu utakmicu u ovoj sezoni odigrat će protiv komšija iz Kaknja, nakon čega će biti određen i konačni plasman na tabeli u ovoj sezoni.
Faruk Čolo

Faruk Čolo pozvan na okupljanje seniorske reprezentacije BiH

Desni bek našeg kluba, Faruk Čolo, pozvan je na naredno okupljanje seniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine!
RK Bosna - RK Slavija

Rukometaši Bosne se pobjedom protiv Slavije oprostili od svojih navijača

RK Bosna Centrotrans večeras je u Visokom slavio u posljednjoj utakmici Premijer lige pred svojim navijačima ove sezone. Naši rukometaši bili su bolji od rukometaša RK Slavija Istočno Sarajevo rezultatom 32:26 (poluvrijeme 13:13).