Posljednji članci

Mahir Burić

Mahir Burić: Neće biti jednostavno u Maglaju

Što se tiče duela u Maglaju, za nas, ali i za mnoge ekipe, to je jedno od najtežih gostovanja u sezoni.
RK Bosna Centrotrans Visoko - RK Maglaj

Najava utakmice 14. kola PL BiH: RK Maglaj – RK Bosna Visoko

Premijer liga nastavlja se u subotu utakmicama 14. kola kada naši rukometaši na megdan idu ekipi RK Maglaj, koja je prvi dio sezone završila na 10. mjestu sa 17 bodova.
RK Bosna Visoko

I pored teškog poraza u Mostaru, RK Bosna zasluženo u polufinalu Kupa

Rukometaši Zrinjskog iz Mostara revanširali su se za poraz koji su pretrpjeli u Visokom te na svom terenu ubjedljivo savladali naše rukometaše rezultatom 31:22 (poluvrijeme 16:13).
RK Bosna Centrotrans Visoko - HMRK Zrinjski Mostar

Najava revanš utakmice 1/4 finala Kupa BiH: RK Zrinjski – RK Bosna

Revanš utakmica četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine između RK Zrinjski i RK Bosna igra se u subotu, 9.2.2019. godine, od 18 sati u Mostaru.

Bosna ubjedljiva u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH protiv Zrinjskog

Rukometaši visočke Bosne večeras u Visokom ubjedljivo su slavili u prvoj utakmici 1/4 finala Kupa Bosne i Hercegovine, nadigravši mostarski Zrinjski rezultatom 31:18 (poluvrijeme 16:10).

Edhem Sirčo: Ne podcjenjujemo Zrinjski, Toromanović je sjajno pojačanje, očekujemo veliku podršku navijača

Kao što su nas bodrili prvu polusezonu, očekujem da navijači i dalje budu uz nas. Nadam se da će biti još više gledalaca i nadam se da će dvorana biti fino popunjena, jer nam je ta podrška od izuzetne važnosti.

Najava prve utakmice 1/4 finala Kupa BiH: RK Bosna Visoko – RK Zrinjski Mostar

Prva utakmica četvrtfinala Kupa između RK Bosna Visoko i RK Zrinjski Mostar igra se u subotu, 2. februara 2019. godine, od 18 sati u KSC Mladost.

Obavještenje o cijenama ulaznica u nastavku sezone 2018/19

Od naših navijača često dobivamo pitanja o tome kako kao pojedinci mogu podržati rad RK Bosna Visoko, a najjednostavniji način za direktnu podršku svih aktivnosti RK Bosna Visoko, odnosno prvog tima i drugog tima koji se takmiči u Prvoj ligi FBiH, je kupovina ulaznica i dolazak na utakmice koje igraju naši momci.
RK Bosna - RK Kakanj 26. januar 2019.

Bosna bolja od komšija iz Kaknja u prijateljskoj utakmici

Naši rukometaši večeras su odigrali drugu prijateljsku utakmicu pred nastavak takmičenja u Kupu i Premijer ligi Bosne i Hercegovine te u Kaknju slavili nad domaćim timom rezultatom 35:27 (poluvrijeme 21:13 u korist Bosne).

Bosna protiv Zrinjskog u četvrtfinalu Kupa Bosne i Hercegovine

Prva utakmica četvrtfinala između RK Bosna i RK Zrinjski bit će odigrana u 2. februara 2019. godine u Visokom, uz revanš 7 dana poslije u Mostaru.