Bosna rutinski protiv Sloge iz Doboja

Bosna - Sloga

Visočka Bosna nastavila je dominaciju pred svojim navijačima u okviru Premijer lige za rukometaše. Naši rukometaši ovaj put u Visokom su bili bolji od dobojske sloge rezultat 30:22 (poluvrijeme 19:12).

Već od prvih minuta utakmice naši rukometaši su postavili žestok tempo igre koji gosti iz Doboja nisu mogli pratiti, pa je već nakon prvog poluvremena bilo jasno da će naša ekipa zabilježiti još jednu pobjedu.

U drugom poluvremenu prednost se dizala iznad 10 golova razlike, pa su visočki rukometaši utakmicu rutinski priveli igru. Najefikasniji u redovima RK Bosna Centrotrans Visoko bili su Faruk Čolo sa sedam golova, dok su Mahir Burić i Eldin Travančić postigli po četiri.

Narednog vikenda Bosna gostuje imenjaku iz Sarajeva, a s obzirom na poziciju na tabeli te evidentnu razliku u kvaliteti ove sezone, očekujemo da naši rukometaši konačno prekinu crni niz poraza u gostima te se u Visoko vrate sa 3 boda.