Gradačac – Bosna 30:29 (14:14)

Rukometaši visočke Bosne večeras su u okviru rukometne Premijer lige poraženi od Gradačca u Gradačcu sa 30:29. Bosna je sjajno otvorila meč i u prvih 20 minuta u dva navrata je imala po četiri razlike, no od 20. minute domaći se vraćaju u meč i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 14:14. Drugi dio bolje su otvorili domaći pa su se odlijepili na četiri razlike, međutim Bosna se vraća u meč od 50. minute. U posljednje dvije minute se ulazi sa rezultatom 29:29, Bosna ima napad, ali šut Grujića brani Đurić, a da bi domaći sa sedmerca poveli sa 30:29, što je bio i konačan rezultat, Bosna je imala i posljednji napad, ali Đurić ovaj put brani šut Čabaravdića. Kod Bosne Enes Sirčo je sakpuio 11 odbrana, dok je Vladan Lončar postigao sjajnih 10 golova. U sljedewćem kolu Bosna dočekuje lidera na tabeli ekipu Čelika.

SPONZORI RK BOSNA: Prevent, Općina Visoko, Visoko Ekoenergija, Albex Group, Vispak dd, IGM Visoko, VGT Osiguranje, McMilano, Pizzeria Milano, Kovo Galerija, Mala Group, Telemach