Nova pobjeda: Igman Ilidža – Bosna 26:33 (10:22)

I četvrti put ove sezone su rukometaši Bosne pobjedili, s tim da je ovo bila rezultatski najmanje ubjedljiva pobjeda. Nije tako izgledalo na početku meča, jer je Bosna konačno dobro otvorila jednu utakmicu i nakon desetak minuta igre je bilo 8:0 za visočki tim. Do kraja prvog poluvremena je razlika narasla na velikih 12 golova, pa smo u drugom dijelu očekivali da trener Handžić rotira sve igrače. Ipak, u drugom dijelu je Bosna počela vrlo loše i domaćin se malo po malo približavao, tako da je u jednom trenutnku prednost iz prvog dijela i prepolovljena. Pobjeda naravno nije dolazila u pitanje, ali eto prvi put ove sezone je Bosna izgubila jedno poluvrijeme, što može biti opomena za ubuduće. Naredni meč Bosna igra u srijedu u Visokom u okviru prvog pretkola Kupa, a protivnik će biti premijerligaš Čapljina.