Još jedna gostujuća pobjeda: RK Jajce : RK Bosna Centrotrans 32:33

Naši rukometaši su upisali još jednu gostujuću pobjedu u okviru Prve lige FBiH Jug i to u Jajcu protiv ekipe RK Jajce rezultatom 32:33 (12:16). Utakmica je bila zanimljiva posebno u drugom poluvremenu gdje su se obje ekipe izmjenjivale u vodstvu. Ipak, na kraju su presudile dvije vezane odbrane našeg golman Halilovića i dva gola Omanovića. U prvom poluvremenu se ozlijedio Spahić koji tokom cijelog drugog poluvremena nije ulazio na teren. Golove su postigli: Omanović 7, Limo i Čabaravdić po 6, Buljina i Sirčo po 5, Imamagić 3 i Spahić 1.

U sljedećem 25. kolu u Visoko u KSC Mladost dolazi ekipa Borca iz Travnika, utakmica se igra u nedjelju u 17h. ULAZ JE BESPLATAN.

Ovo je takođe i zadnja utakmica koju naša ekipa igra u ovoj takmičarskoj sezoni te stoga pozivamo naše vjerne navijače da prisustvuju utakmici te čestitaju našim momcima na osvojenom prvom mjestu i ulazak u Premijer ligu BiH.