RK Bosna 2 u Cazinu savladao domaću Krajinu

RK Krajina - RK Bosna 2

Nakon pobjede nad rukometašima RK Gradačac u prošlom kolu, naši mladi rukometaši koji nastupaju za RK Bosna 2 večeras u Cazinu su savladali i RK Krajina rezultatom 35:32 (prvo poluvrijeme 18:17 u korist Bosne) te tako ostvarili treću pobjedu u ovoj sezoni.

Bez obzira na izuzetno dug i težak put do Cazina, naši mladi rukometaši su još jednom pokazali da u svaku utakmicu ulaze sa željom za pobjedu, a da su jedan od boljih timova u Prvoj ligi FBiH pokazali su i večeras pobjedom nad RK Krajina u Cazinu.

Na odmor se otišlo sa golom prednosti za naš tim, dok je polovinom drugog poluvremena RK Krajina vodio rezultatom 26:24. Ipak, naši momci se nisu predavali do kraja te su uz dobru igru u odbrani i efikasnu igru u napadu došli do zaslužene pobjede.

Najviše golova za naš tim postigli su Emrah Jamaković (14), Harun Babić (8) te Sead Sirčo i Hamza Karavdić po 5, dok je u redovima Krajine najefikasniji bio Alen Durić sa 14 golova.

Narednu utakmicu RK Bosna 2 igra protiv RK Čelik iz Zenice.