Visočki rukometaši slavili u Živinicama: Konjuh – Bosna Centrotrans 26:27

Ekipa Bosne Centrotrans slavila je svoju prvu pobjedu u novoj sezoni… Visočani su na teškom gostovanju u Živinicama iznenadili Konjuh i slavili sa 27:26. Domaćin je bolje otvorio meč i imao po pet golova razlike, ali je Bosna Centrotrans u posljednjih deset minuta kontrama i polukontrama uspjela smanjiti rezultat i na odmor se otišlo rezultatom 16:15 u korist Konjuha.

U drugom dijelu gosti su kontrolisali meč, a popularni stolari uspjeli su se vratiti u meč tek u posljednjim minutama, no nisu smogli snage za bod ili potpuni preokret, te je Bosna Centrotrans slavila prvu pobjedu u sezoni, nakon poraza od Izviđača, Krajine, te remija protiv Prijedora.

Balta je predvodio Visočane sa šest golova, a Imamagić i Limo su dodali po pet. Golman Hadžić je imao 15 odbrana. Kod domaćin sjajni Haris Begić postigao je nevjerovatnih 12 golova.